Get Adobe Flash player

Prázdniny jsou za dveřmi

p1150256 resizeDokážete postavit stan? Znáte Morseovu abecedu? Umíte střílet ze vzduchovky? Tohle jsou dovednosti, které mnozí z nás získávají na letních táborech. Naše škola dnes takový tábor připomínala. Všechno jsme mohli vyzkoušet na školní zahradě a hřišti. Také jsme stavěli hranici z polen a luštili prázdninové šifry. Prověřili jsme svou obratnost při přenášení vody na lžíci či balancování s pingpongovým míčkem na pálce. Skákali jsme v pytli a podbíhali roztočené lano. Ale hlavně jsme si užili radost z pohybu na čerstvém vzduchu mezi dobrými kamarády. Na závěr jsme si ještě zopakovali, jaká nebezpečí nám při našich prázdninových aktivitách hrozí. Většina z nás ví, jak se proti nim chránit. Někteří už by zvládli poskytnout jednoduchou první pomoc.

(fotogalerie I. zde - hřiště)
(fotogalerie II. zde - stavíme stan a hranici)
(fotogalerie III. zde - střelba)

Mgr. Martina Glazarová
    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.