Get Adobe Flash player

První školní den - 1. třída

p1160233 resizeTak i my – prvňáci z Voletin máme už svůj slavnostní den za sebou. V pondělí 1. září jsme se spolu s ostatními žáky školy sešli v tělocvičně, kde nás přivítala paní ředitelka Tejchmanová. Také za námi přišel příslušník Městské policie Trutnov, aby nám předal reflexní vesty. Pak nás žáci 9. třídy odvedli do naší nové třídy. Navzájem jsme se s paní učitelkou představili, prohlédli si dárky, které nám na lavici připravila, a naučili se společně první básničku. Poté nás čekalo hraní ve školní družině. A máme to za sebou – hurá! Jsou z nás školáci!

(fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.