Get Adobe Flash player

Jablečné hody - 6. a 7. třída

p9150002 resizeV pondělí 15. 9. měla děvčata z 6. a 7. třídy první pracovní činnosti v tomto školním roce. Protože nám jejich „klučičí protějšky“ při PČ načesali jablka ze školního sadu, využili jsme je ke sladkému zpracování. Jak se dívkám růžičky z jablek a „minizáviny“ povedly, je vidět na fotografiích. Po důkladném úklidu kuchyňky a čekání na poslední vytažení z trouby zbyl i čas k relaxaci na nových pytlích na chodbě.

(fotogalerie zde)

Mgr. Dana Maršíková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.