Olympijský víceboj

cimg4719 resizeVe středu 22. 10. čekalo žáky 1. stupně velké sportovní klání. Spolužáci v každé třídě si to rozdali v šesti disciplínách olympijského víceboje. Při člunkovém běhu uplatnili hbitost, obratnost i orientaci, zkrácené sedy-lehy zase prověřily silovou vytrvalost. Síly bylo třeba také při hodu basketbalovým míčem. Skok z místa vyžadoval výbušnost, postoj čápa rovnováhu a hluboký předklon ohebnost. I když se mnoha žákům dařilo dosahovat výborných výsledků v určitých disciplínách, zvítězit mohli jen ti, kteří prokázali všestrannost. Všichni ale soutěžili v duchu fair play a mnozí dokázali upřímně povzbuzovat své spolužáky a ocenit jejich úspěchy. Chtěla bych děti moc pochválit za elán a nadšení, se kterými k soutěžím přistoupily. Kolegyním pak děkuji za výbornou spolupráci.

Mgr. Martina Glazarová